Här är Sk Lövsättras medlemsekipage, vi som tränar och kanske tävlar tillsammans!

Maila gärna in en bild på dig och din hund till webmaster, så du och din hund också kan presenteras här på sidan. Kom i håg att meddela om du har en ny hund eller eventuella nya meriter, så sidan kan hållas uppdaterad.

Ann-Mari Persson & Stremis Ayla -11 
MH, BSL 1
Ann Söderqvist och Peo Sandgren & Duckobells Kenzo -19
Anne Lindkvist & Trönderjyckens Razza -15
MH, KORAD, BH, BIR, Startklass, SAR Hund
Barbro Reberg & Anemicos Happie -09
MH, BH, Lydklass 1, CK
Bosse Hedström & Acon af Hexefjell -13
MH, KORAD, UHP, BSL 1 , IPO 1, FH 2
Catharina Jildefalk & Essibos Bixie -15
MH, BH, UHP
Catharina Kläschen & Triumphs Raizor  -09
MH, IPO 1, UHP, SEUCH
Charlott Andersson & Yragårdens Maya -15
MH, MT, BSL 1, UHP, Startklass uppfl
Cia Almkrantz & Trönderjyckens Nischa -12
 MH, KORAD, BSL 2, Cert utst
Dennis Skoglund & Trönderjyckens Udo -16
MH 
Jan Kläschen & Markus vom Friedenspark -16
MH
Kenneth Mützell & Ängsbackens Gizza -12

MH, KORAD, BSL 3, FH 2, LP 1, LP 2, Gk Hkl Spår, SPH 2, UHP, SAR Hund
Kicki Forsell & Skogsstugan Grogg -13
MH, KORAD, BSL 1, IPO 3, Kkl, Cert utställning, V SSM -18
Årets IPO-ekipage Lövsättra 2018
Kjell Jildefalk & Kranichzug Kurt -13
MH, BH, BIR-valp
Lena Hedström Hallin & Imzedrifts Betty -12
MH, KORAD, BSL 1, IPO 2, Lydnkl 1, UHP
 Christoffer Frances & Wiking Chidob Umbra af Ulva -09
BH, FH 2, UHP
Årets IPO-ekipage Lövsättra 2016
Lotten Bengtsson & Ebrafarmens Uzzi -14

Marie Engberg-Rähn & Trönderjyckens Scott -15
 MH, KORAD, BH
Marit Lundgren & Trönderjyckens Rolex -15
MH, KORAD, SAR Hund, UHP
Marja Holm & Essibos Brisco -15
MH, IPO 1, UHP, Svensk Schäfervalpvinnare -16
Jan Persson & Swedkrafts Klara- 16
MH
Mats Sandberg & Sachsenbluts Nero -16
MH
Rose Hedman & Sachsenbluts Nitro -16
MH,MT, BH/V, SAR Hund
Sissi Lövrell & Ängsbackens Krut -15
MH, KORAD, SAR Hund
 Sten Skogli & Hedeforsens Jerka ”Lemmy” -16
 BH, IGP 3
Terrilyn Mützell & Ängsbacken’s Iris -14 
MH, BSL 3, IPO 1, uppflyttad lägre spår, SAR HundUHP
Åsa Gullmer-Nordén & Thunder Dust’s Zaphire -17
MH
Urban Strand & Akjas Taro-13
MH, Korad, BSL 2, TJH (PTRH)
Linda Salmela & Krilles Qrut-
MH, BH, BSL 1, Startklass
Kristina Engelbrektsson & Sachsenbluts Nefertite-16
MH, MT, SAR Hund
Linda Eriksson & Xantossas Arrko-19
Linda Fernaeus & Trönderjyckens Pingla-
MH, L-Test
Linda Fernaeus & Blacknecks Black Workers ”Kompis”-
MH, L-Test, TJH PH, TJH Väktarhund